MÖBLER / Bord / Matsalsbord 6398227
nr 639 8227
Matsalsbord
Gustaviansk stil + 1 ilägg,
Kondition: slitage, skador, slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 10 maj 2010
kl 17:30:03
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
600 kr
550 kr
700 kr
6
700 kr
6
750 kr
800 kr
6
850 kr
7
1.000 kr